...

درباره ما شرکت سن مارکینگ

درباره شرکت سن مارکینگ:

سال ۱۳۸۵ بود که شرکت افشان صنعت آوران نوین  اولین تولد خود را جشن گرفت هدف ما از راه اندازی سن مارکینگ (شرکت افشان صنعت آوران نوین) فعالیت در زمینه واردات و فروش انواع مختلف دستگاهای صنعتی همچون جت پرینتر ثابت، جت پرینتر های پرتابل، جت پرینتر استامپ، تاریخ زن دستی بوده است.

این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان کار آزموده همواره در تلاش بوده است که بهترین و با کیفیت ترین خدمات فروش و پس از فروش را به مشتریان عزیز خود ارائه بدهد.

همچنین این شرکت با داشتن خدمات اینترنتی راه خرید و مشاوره های لازم در مورد نحوه خرید و اطلاعات تکمیلی فنی لازم در مورد تجهیزات و دستگاهای صنعتی را برای مشتریان هموار کرده است ایجاد یک مرجع آموزشی برای افراد علاقه مند به کسب و کار اینترنتی بوده و همیشه تلاش کردیم بهترین خدمات یا آموزش هارو به کاربران ارائه دهیم.

هدف ما ایجاد یک محیط دوستانه برای یادگرفتن مطالب رو کسب و کار اینترنتی است تا امروز توانسته ایم بیش از 80 هزار کاربر رو به دنیای اینترنت دعوت کنیم و طعم کسب درآمد از اینترنت رو به آنها بچشانیم.

شرکت سن مارکینگ
درباره ما شرکت سن مارکینگ و جت پرینتر های سن مارکینگ

هنوز در حال ادامه دادن این مسیر هستیم و انگیزه ما کمک به دیگران به هر شیوه ای در صنعت چاپ و بسته بندی است خوشحال می شویم یک سری به گوشه کنار سایت بزنید و اگر سوالی داشتید بپرسید تا پاسخ بدهیم

دوستدار شما تیم قوی افشان صنعت آوران نوین

دکمه بازگشت به بالا
تماس بگیرید