وبلاگ

خط تولید تجهیزات پزشکی

خط تولید تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی | فیلم کارکرد دستگاه جت پرینتر Bestrmark بروی خط تولید تجهیزات پزشکی(سوند)بافونت 2 میلیمتر که فاصله هد تامحصول حدود 1.5 سانتیمتر می باشد. وبا توجه به قدرت پاشش جوهروضوح چاپ 200 DPI میباشد لازم به ذکر است. این چاپگر صنعتی با فونت مذکور قابلیت چاپ تا 8 سطر را دارا می باشد. دستگاه های BESTMARK به علت عدم الودگی محیط اطراف خودکاملا مناسب برای کارخانه های تولید،تجهیزات پزشکی و دارو سازی می باشد.

 

دستگاه های جت پرینتر دستی در اکثر کارخانه ها، و کارگاه ها و محیط های تولیدی دیده می شوند. هر محصولی در انتهای خط تولید نیاز به درج اطلاعاتی از قبیل تاریخ تولید و انقضا، قیمت مصرف کننده. شماره سری محصول، آرم و لوگو، بارکد و … دارد. این وظیفه توسط چاپگرهای صنعتی که جت پرینتر صنعتی نامیده می شوند. انجام می شود. تولید کنندگان علاوه بر درج اطلاعات محصول برای رویت و استفاده مصرف کنندگان و یا ثبت اطلاعات مربوط به خط تولید، از این دستگاه ها برای جلوگیری از کپی و تقلب محصول استفاده می کنند. برای مثال با استفاده از جوهرهای UV جت پرینتر می توان عبارت نامرئی بر روی محصولات چاپ کرد، همچنین اطلاعات خط تولید نیز معمولا برای شناسایی محصول اصلی از تقلبی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

سوالات متداول

تجهیزات پزشکی تولید شده توسط شرکت افشان صنعت آوران نوین چیست ؟

این شرکت در تولید چاپگر صنعتی که کارش چاپ تاریخ تولید و انقضا و… روی تجهیزات پزشکی می باشد است آن هم با قابلیتی چون فونت 2 میلیمتر که فاصله هد تامحصول حدود 1.5 سانتیمتر و همچنین قدرت پاشش جوهروضوح چاپ 200 DPI بصورت کامل موفق و قابل توجه در بازار جهانی عمل کرده است.

دستگاه BESTMARK شرکت افشان صنعت آوران نوین دارای چه خصوصیاتی می باشد؟

این گروه صنعتی و تولیدی سعی در تولید محصولاتی نوین و البته با کمترین خصوصیات منفی می باشد از همین رو دستگاه bestmark به دلیل عدم الودگی محیط اطراف خودکاملا مناسب برای کارخانه های تولید،تجهیزات پزشکی و دارو سازی طراحی شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا