سن مارکینگ

انواع دستگاههای جت پرینتر

جت پرینترهای صنعتی به چاپگرهایی گفته میشود که بر روی سطوح مختلف اعم از پلی اتیلن، لاستیک، شیشه، کاغذ، کارتون، لوله، فلز و…. اطلاعات مانند قیمت، تاریخ، آرم، لوگو، بارکد، وزن، شیفت کاری و…. را چاپ می کند. جت پرینترها معمولاٌ در واحدهای صنعتی و تولیدی بزرگ و کوچک کاربرد دارد.

جت پرینترها دسته بندی مختلفی دارند که بر حسب نوع به سه دسته تقسیم میشوند:

1-جت پرینترهای CIJ

2-جت پرینترهای DOD

3-جت پرینترهای حرارتی

این سه دسته جت پرینتر دارای مزایا و معایبی هستند که متناسب با نوع محصول و خط تولید قابلیت به کارگیری دارند.

از مهم ترین تفاوت های این سه نوع جت پرینتر می توان به قیمت اولیه دستگاه، هزینه سرویس و نگهداری سالیانه، سرعت چاپ، قدرت پاشش جوهرو هزینه مواد مصرفی اشاره کرد.

شرکت افشان صنعت آوران نوین بزرگترین شرکت فعال در زمینه جت پرینتر و چاپگرهای صنعتی با بیش از 8 مدل دستگاه جت پرینتر در انواع دستی و ثابت در حوزه جت پرینترهای DOD و حرارتی فعالیت دارد که با توجه به تنوع محصولات و کیفیت بالای آن ها قابلیت همکاری با تمام صنایع بزرگ و کوچک از جمله پتروشیمی، کارخانجات سیمان، آرد، کارخانجات لبنیات، صنایع غذایی و نوشیدنی، قطعات خودرو، صنایع فیلتر سازی و …. را دارد.

دستگاه های شرکت افشان صنعت آوران نوین با برند BEST MARK به سه مدل T150 که قابلیت پیغام نویسی با نرم افزار دارد، مدل T180 PLUS که به صورت کیبورد بر روی خود دستگاه امکان پیغام نویسی فراهم شده است و مدل 7200 به صورت تاچ اسکرین پیغام طراحی شده و بر روی محصول چاپ زده می شود.

جت پرینتر DOT JET مدل DJ1 که از طریق نرم افزار پیغام نویسی صورت میگیرد قوی ترین جت پرینتر صنعتی حرارتی در ایران می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است. جت پرینتر های دستی مربوط به کمپانی REINR آلمان می باشد که به چهار مدل 798 (چاپ تک خط)، 790 (چاپ دو خط)، 940 (چاپ چهار خط تفنگی)، 970 (چاپ چهار خط) تقسیم میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *