وبلاگ

چاپ روی پروفیل UPVC

چاپ روی پروفیل UPVC روی  محصولات مختلفی مثل در و پنجره UPVC با جت پرینترصنعتی مختلف انجام می شود و محدودیتی در شکل، سطح و عرض پروفیل UPVC ندارد، زیرا این جت پرینتر ها قابلیت چاپ روی هر سطح و اندازه ای را دارند.

به کمک جت پرینترها، می توان بر روی پروفیل UPVC، انواع نوشته ها، اعداد، طرح ها و نقش های مختلف را در انداره های مختلف، چاپ کرد. از دلایل استفاده از جت پرینترها در چاپ روی پروفیل UPVC، می توان به  عدم نشت جوهر، استفاده آسان، بدون سر و صدا و عدم آلودگی محیط زیست، اشاره کرد.

چاپ روی پروفیل UPVC

پروفیل UPVC، یکی از بهترین و کاربردی ترین مواد برای تولید انواع درب و پنجره است. ویژگی هایی که این نوع ماده دارد، سبب شده است تا جایگزین خوبی برای آلیاژهای فلزی و غیر فلزی، باشد.

از ویژگی های UPVC بر زیبایی و استحکام، می توان به سبک بودن، انعطاف پذیری، عایق بدون در برابر حرارت، مقاوم در برابر آتش سوزی و غیره، اشاره کرد. بعد از این که درب و پنجره توسط پروفیل UPVC، ساخته شد، به منظور زیباسازی آن، طرح ها و نقش های مختلفی بر روی آن، اعمال می کنند. این کار با استفاده از انواع جت پرینترهای صنعتی در بالاترین کیفیت چاپ انجام می گیرد. در ادامه مقاله، بیش تر با این نوع روش چاپ، آشنا می شویم.

مزایای استفاده از چاپ پروفیل UPVC

 • تمیز کردن درب و پنجره های UPVC، بسیار راحت است و به وقت زیادی نیاز ندارد.
 • درب و پنجره های UPVC به صورت دو جداره و سه جداره ساخته می شوند که می توانند عایق خوبی برای حرارت باشند و در زمستان با جلوگیری از هدر رفت انرژی گرمایی، به گرم شدن محیط داخل خانه کمک کنند.
 • استفاده از درب و پنجره های UPVC، سبب زیبا شدن ظاهر ساختمان شما می شود.
 • یکی از مزیت های پروفیل UPVC، دوام و ماندگاری بالای آن ها است به گونه ای که می توانند تا مدت های طولانی، کیفیت اولیه خود را حفظ کنند.
 • پروفیل UPVC، در مقایسه با پروفیل آلومینیوم و سایر آلیاژهای فلزی، قیمت پایین تری دارد.

انوع جت پرینتر چاپ روی upvc

 • جت پرینتر دستی

جت پرینترهای دستی، دستگاه های کوچک، قابل حمل و جمع و جور هستند که با کمک نیروی دست کار می کنند. از این دستگاه برای چاپ اطلاعات متنوع مانند تاریخ تولید، تاریخ انقضا، قیمت و سایر اطلاعات، بر روی سطوح مختلف از جمله پروفیل های UPVC، استفاده می شود.

 • جت پرینتر صنعتی

جت پرینترهای صنعتی، یکی از بهترین دستگاه های موجود برای چاپ رو پروفیل های UPVC هستند که سرعت کار را تا حد زیادی بالا می برند. اساس کار اکثر جت پرینترهای صنعتی، پاشیدن جوهر بر روی سطوح مختلف، برای چاپ است. به همین دلیل این دستگاه با عنوان یکی از بهترین و محبوب ترین دستگاه های چاپ، در کارخانه ها و شرکت های بزرگ و کوچک، به شمار می رود.

مزایای استفاده از جت پرینتر صنعتی برای چاپ روی پروفیل UPVC

 1. بسته بندی محصولات را در زمان کوتاهی انجام می دهد.
 2. استفاده از این دستگاه برای چاپ روی پروفیل UPVC، سبب ایجاد یک چاپ با کیفیت، خوانا و همراه با ماندگاری بالا می شود.
 3. یکی از ویژگی های جت پرینترهای صنعتی، امکان بر چسب زنی روی نوار نقاله است.
 4. یکی از ویژگی های جت پرینترهای صنعتی، امکان بر چسب زنی روی نوار نقاله است. نوار نقاله، سبب جا به جایی آسان و راحت پروفیل های UPVC شده، بنابراین سرعت بسته بندی و بر چسب زنی را افزایش می دهد.
 5. می توان به کمک این دستگاه، انواع طرح ها و چاپ های گوناگون را بر روی پروفیل های UPVC، اعمال کرد.
 6. چاپ به وسیله جت پرینترهای صنعتی، محدودیت سطح و اندازه ندارد و با چت پرینترهای صنعتی، می توان طرح های گوناگون را در هر سطح و اندازه ای، بر روی سطوح مختلف، پیاده سازی کرد.
 7. پرینترهای صنعتی، با پیاده سازی انواع رنگ ها و طرح های گوناگون، سبب ایجاد تنوع در درب و پنجره های UPVC می شوند.

جمع بندی

پروفیل UPVC، یکی از مواد پر مصرف جهت ساخت انواع درب و پنجره های ساختمانی است که در چند سال اخیر، استفاده از آن نسبت به دیگر آلیاژهای فلزی و غیر فلزی، افزایش یافته است. جت پرینتر، یکی از دستگاه های بسیار پر کاربرد جهت چاپ طرح و انواع نوشته ها برروی درب و پنجره های UPVC، است. از مزایای جت پرینتر می توان به کیفیت چاپ بالا، خوانایی و وضوح نوشته ها، ماندگاری چاپ، سر و صدای کم و عدم آلودگی محیط زیست، اشاره کرد.

بیشتر بخوانید!

جت پرینتر دستی ارزان قیمت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا