سن مارکینگ

داده های جت پرینتر

جت پرینتر  داده هایی از قبیل بارکدهای سریالی شده و تمبرهای تاریخ واقعی می توانند در هر دسته یا حتی برای موارد واحد متفاوت باشند.جت پرینتر ترکیب داده های متغیر و ثابت در یک فرآیند چاپ ، راندمان تولید را فراهم می کند و قابلیت ردیابی ، بومی سازی یا شخصی سازی محصول یا بسته بندی را امکان پذیر می کند.

میزان چاپ :مقدار و اندازه چاپ توسط جت پرینتر ها نامحدود میباشد.

جت پرینتر  چاپ بدون تماس: ماهیت غیر تماسی تکنیک های دیجیتال جت پرینتر  جوهر افشان به معنای آسیب دیدن بسته بندی در هنگام چاپ جت پرینتر  ، کاهش احتمال آسیب به جت پرینتر  و مسافت پرتاب بالاتر باعث انعطاف پذیری بیشتر تولید می شود.

چاپ جت پرینتر  بسته بندی ثانویه دیجیتال با استفاده از جوهر جت پرینتر  جوهر افشان و روغن بدون مواد معدنی

 جت پرینتر Xaar  با ارائه انواع جت پرینتر  های خود ، کیفیت چاپ عالی و طیف گسترده ای از جوهرها و مایعات مورد تأیید را در بخش جت پرینتر  جوهر افشان و دیجیتال به بخش رمزگذاری و مارک ارائه می دهد. این امر شرکتها را قادر می سازد تا به سرعت خط سریعتر برسند ، فاصله پرتابی را افزایش داده و با دقت بیشتری روی سطوح متخلخل و نیمه متخلخل چاپ کنند – هزینه کمتری برای مالکیت جایگزین جوهر جت پرینتر  حرارتی ارائه می دهد. به عنوان مثال ، جت پرینتر  چاپی Xaar 502 GS15O توانایی چاپ تا 6 سطح خاکستری با 15 pL را به عنوان کوچکترین اندازه افت برای دستیابی به چاپ با کنتراست بالا روی مقوا قهوه ای دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *