سن مارکینگ

جت پرینتر چاپ روی تخم مرغ

سیستم Inking از یک کارتریج جوهری است که از قبل  مخلوط یکبار مصرف ساده با استفاده از مواد غذایی متخلخل یا سریع خشک کردن و جوهرهای حل شونده غیرقابل استفاده از مواد غذایی (برای سطوح متخلخل و غیر متخلخل) تشکیل شده است که فقط فشار داخل شکاف آن است و بلافاصله می توانید چاپ را شروع کنید.

امکانات:

امکان چاپ بر روی سطوح ناهموار از جنس استنلس استیل.

نوار نقاله کامل با پایه ، سنسور محصول با پایه ، پایه ایستاده چاپ همراه با سیستم.

ماژول چاپ به خوبی محافظت شده و عایق بندی شده در سر چاپی لوله ای از جنس استنلس استیل است

صفحه نمایش لمسی کریستال مایع با نور پس زمینه 8.4 اینچی گرافیکی WYSIWYG با صفحه نمایش و تقویم ساعت واقعی ، تاریخ انقضا ، کدهای نوار قابل اسکن ، آرم ها ، شماره سریال. (پیشخوان) ، با 9 سطح Bolderisation ، چاپ معکوس یا معکوس برای چاپ و ذخیره 256 پیام از 1 تا 8 خط هر یک از 120 کاراکتر در هر خط با امکان قفل رمز عبور.

برای سهولت در استفاده ، کارتریج جوهر قبل از مخلوط کردن بر پایه روغن / یکبار مصرف را فشار دهید. از جوهرهای ساده ای استفاده می کند که نیازی به تنظیم اختلاط یا ویسکوزیته ندارد ، در حالی که چاپگرهای دیگر از Methanol (M.E.K.)که  استفاده می کنند کاملاً برای انسان سمی است و استفاده از جوهرها دشوار است.
جدیدترین فن آوری 128 نازل با سرعت بالا ، سر چاپ 18 میلی متر XAAR Piezo-jet که وضوح بسیار بالایی دارد و کیفیت بسیار بالایی را به چاپ می بخشد.

راه اندازی فوری در مدت زمان 1 دقیقه از اولین چاپ و خاموش کردن فوری در مدت 1 دقیقه با تمیز کردن سر چاپ.

جت پرینتر های دیگر برای هر یک از مراحل حداکثر 30 دقیقه زمان نیاز دارند و به یک مهندس آموزش دیده احتیاج دارند
فاقد کمپرسور هوا ، پمپ ، واحد کنترل ویسکوزیته یا قطعات مکانیکی ، از این رو هزینه کمتر و قابلیت اطمینان بیشتر است. تعمیر و نگهداری رایگان در مقایسه با چاپگرهای دیگر ، که دارای قطعات و فیلترهای متحرک زیادی هستند ، که قادر به جایگزینی نیستند. اگر قطعی برق وجود داشته باشد ، بیشتر چاپگرها نیاز به تعمیرات اساسی توسط یک مهندس آموزش دیده دارند ، در حالی که این چاپگر تازه شروع به چاپ می کند که گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است
این سیستم از طریق USB یا Wi-Fi قابل بارگیری است تا با استفاده از نرم افزار Remote Manager یا  Flex code Fox

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *