وبلاگ

صنایع لبنیات

جت پرینتر های صنایع لبنیات ، فیلم کارکرد دستگاه جت پرینترBESTMARK به روی خط تولید لبنیات مناسب برای تمام محصولات لبنی مانند دوغ – شیر-ماست – کره و غیره دستگاههای جت پرینتر بست مارک به علت عدم مکش جوهر و هد به داخل سیستم خود کاملا مناسب برای کارخانه های با رطوبت بالا از قبیل لبنیات ، اب معدنی ، نوشابه ، عرقیات گیاهی و کلیه کارخانه های تولیدی آشامیدنی می باشد

جت پرینتر های صنایع لبنیات

بیشترین استفاده از دستگاه جت پرینترها در صنعت مواد غذایی است. تاریخ تولید و تاریخ انقضا دو ویژگی مهمی است که شما بر روی تمامی مواد غذایی مشاهده می کنید. در واقع خریداران در هنگام خرید هر گونه مواد غذایی ابتدا به این دو تاریخ توجه می کنند. جت پرینتر در صنایع لبنیات بسیاری کاربردی بوده و به شما کمک می کند که سلامت و کیفیت لبنیات تضمین شده باشد. بنابراین نمی توان به لبنیاتی که بر روی آن تاریخ اتقضاء وجود نداشته باشد اعتماد کرد. به همین دلیل به دستگاه جت پرینتر، دستگاه تاریخ زن نیز می گویند. در صورتی که شما نیز به تازگی قصد راه اندازی خط تولید لبنیات را دارید، بهتر است که برای افزایش اعتبار برند خود مناسب ترین مدل جت پرینتر را خریداری کنید.

جت پرینتر چیست؟

جت پرینتر دستگاهی است که برای درج اطلاعات بر روی بسته بندی محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه دارای مخزن های جوهر بوده و می تواند بر اساس طرح های از پیش تعیین شده، اطلاعات را بر روی محصولات درج کنند. در واقع دستگاه جت پرینتر از دو کلمه جت به معنای پراندن و پرینتر به معنای چاپگر می باشد. به طور کلی می توان گفت که جت پرینترها دستگاهی صنعتی است که به صورت با سیم و یا بی سیم به کامپیوتر متصل شده و اطلاعات را بر روی بسته بندی محصولات انتقال می دهند. برای کارایی این دستگاه شما باید ابتدا مشخصات و اطلاعات را وارد دستگاه کنید که این اطلاعات در برد ذخیره شده و یه سایر قسمت های دستگاه منتقل می گردد.

کاربرد جت پرینتر های صنایع لبنیات

جت پرینتر در هر صنعتی برای درج اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد. از این دستگاه در صنعت لبنیات برای درج تاریخ تولید، تاریخ انقضاء، قیمت، بارکد، لوگو و … به کار می رود. در نتیجه شما می توانید در تمامی صنایع از این دستگاه بهره ببرید. در کارخانه لبنیات وجود دستگاه جت پرینتر الزامی است و نبود این دستگاه آمار فروش شما را کاهش می دهد.

قیمت جت پرینتر در صنایع لبنیات

جت پرینترها بر اساس فاکتورهای مختلفی قیمت گذاری می شود. جت پرینترهای دستی قیمت مناسب تری دارند و در صورتی که بودجه کمی برای خرید این دستگاه دارید، با خرید جت پرینتر دستی می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. ولی در صورتی که تولید شما بالا است، بهتر است کمی هزینه کرده و جت پرینتر اتوماتیک خریداری نمایید. سن مارک ارزان ترین جت پرینترها را به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می رساند. جهت دریافت لیست قیمت این محصول تماس بگیرید.

جت پرینتر دستی

جت پرینترهای دستی همان طور که از نامش مشخص است، پرتابل بوده و به صورت دستی کار می کند. این دستگاه ابعاد کوچک و وزن سبکی داشته و در کارخانه های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. کارخانه هایی که تولید پایینی دارند، با خرید دستگاه های پرتابل هزینه های خود را کاهش می دهند. همچنین جت پرینترهای دستی برای محصولاتی که ابعاد بزرگی دارند و نمی توان آن را بر روی نوار قرار دارد، بسیار کاربردی است.

جت پرینتر اتوماتیک

جت پرینترهای اتوماتیک از دیگر جت پرینترهایی است که به دلیل ساختار اصولی و استاندارد و همچنین سرعت درج بالا، رواج بیشتری داشته و برای کارخانه های بزرگی که تولید بالایی دارند، به کار برده می شود. این دستگاه همان طور که از نامش مشخص است، به صورت اتوماتیک کار کرده و می تواند جوابگوی درج اطلاعات بر روی تولیدات بالا باشد. نحوه کار پرینترهای اتوماتیک یا صنعتی بدین صورت است که اطلاعات را بر روی محصولاتی که بر روی نوار نقاله حرکت می کند، درج می نماید.

خرید جت پرینتر در صنایع لبنیات

برای خرید جت پرینترها باید ابتدا کاربری آن را در نظر بگیرید. به عنوان مثال در صورتی که میزان تولید روزانه بالایی دارید، بهتر است که جت پرینترهای اتوماتیک خریداری کنید. در غیر این صورت خرید جت پرینترهای دستی مقرون به صرفه تر است. همچنین شما باید فاکتورهای مختلفی از جمله استاندارد بودن دستگاه، برند، کیفیت ساخت و … در هنگام خرید مورد توجه قرار گیرد. جهت راهنمایی خرید جت پرینتر در صنایع لبنیات و سفارش این محصول از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با سن مارک تماس بگیرید.

مزایای استفاده از جت پرینتر در صنایع لبنیات

استفاده از جت پرینترها کاربری آسانی دارد و شما به راحتی می تواند کار با این محصول را یاد بگیرید.

کیفیت چاپ با این دستگاه ها بسیار بالا می باشد و ماندگاری بالایی دارد.

سرعت چاپ این دستگاه بسیار بالا بوده و در مدت زمان کوتاهی اطلاعات را بر روی محصولات درج می کنند.

این دستگاه از نظر قیمت مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

کیفیت ساخت این جت پرینترها بسیار بالا بوده و تا سال ها بدون مشکل برای شما کار خواهد کرد.

قیمت خرید این دستگاه نسبت به کارایی بالای آن مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

جت پرینتر در صنایع لبنیات به صورت استاندارد طراحی شده است و ساختاری اصولی دارد.

جت پرینتر در صنایع لبنیات چگونه کار می کند؟

این دستگاه ها دارای حافظه هستند و می توان اطلاعات را در آن ذخیره کرد. در این دستگاه ها چشمی هایی وجود دارد که با عبور دستگاه از جلوی خود عمل کرده و اطلاعات را چاپ می کند. جت پرینتر در صنایع لبنیات بر روی بدنه و یا برچسب این محصول درج می نماید.

اجزای جت پرینتر

جت پرینتر از قطعات مختلفی تشکیل شده است که به شرح زیر می باشد:

برد: این قطعه نقشی اساسی در جت پرینترها ایفا می کند و دستورات را به سایر قسمت های دستگاه ارسال می کند.

هد: هد نیز از دیگر قطعات مهمی است که جوهر را بر روی محصولات پاشش می کند.

مخزن: جوهر مورد نیاز برای چاپ در داخل این قطعه قرار می گیرد و به هد دستگاه منتقل می شود.

سنسور: هنگامی که محصولات بر روی نوار حرکت می کنند، سنسور دستگاه محل چاپ را تشخیص می دهد.

سوالات متداول

 جت پرینتر در صنایع مختلف چه کاربردی دارد؟

جت پرینتر دستگاه پیشرفته ایی برای زدن بارکد ، شماره ، تاریخ و… می باشد که در صنایع مختلف از آن استفاده می کنند .
ازجمله صنایعی که از جت پرینتر برای زدن تاریخ، تاریخ انقضاء و … استفاده می کند صنایع لبنیات می باشد

قیمت جت پرینتر صنایع لبنیات چگونه تعیین می شود ؟

قیمت جت پرینتر ها براساس فاکتور تعیین می شود که اگر جت پرینتر دستی باشد قیمت پایین تر ویا اتوماتیک باشد قیمت بالاتر می باشد .
برای استعلام دقیق قیمت می توانید با کارشناسان سن مارک در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا