وبلاگ

جت پرینتر جوهر افشان حرارتی (HIS)

جت پرینتر های جوهر افشان حرارتی با وضوح بسیار عالی در طیف گسترده ای از سطوح از جمله پلاستیک ، فلز و شیشه های مختلف ، علامت گذاری را قادر می سازند. FAM International تکنولوژی چاپ جت پرینتر  Tij را به بهترین وجه خود از جمله آخرین الزامات و استانداردهای جوهر افشان مطابق با نیاز مشتری توسعه داد.

ما در نشانگر جت پرینتر جوهر در یک خط تولید ، تعالی را دنبال می کنیم. به همین دلیل FAM International جت پرینتر های جوهر افشان حرارتی و انواع مختلف نشانگرهای جوهر افشان را فراهم می کند. FAM جت پرینتر با استفاده از بهترین شیوه های جهانی در چاپ جوهر افقی ، کیفیت چاپ بالا و کاهش نگهداری را تضمین می کند. برخی از جت پرینتر های Inkjet حرارتی به طور خاص برای برچسب زدن به برنامه ها طراحی شده اند در حالی که سایر سیستم ها برای انواع مختلف برنامه های مختلف جت پرینتر بارکد جوهر افشان صنعتی ما بهترین انتخاب را از نظر کیفیت ، عملکرد و قیمت جت پرینتر نشان می دهد.

با مشورت بروشورهای ما می توانید لیست کاملی از مزایای فناوری چاپ جت پرینتر جوهر افشان TIJ را پیدا کنید که در آن تمام مشخصات فنی از جمله سرعت ، قدرت ، ابعاد ، حداکثر ارتفاع ، وضوح تصویر و بسیاری از مشخصات دیگر را پیدا خواهید کرد. هنگام توسعه فناوری جت پرینتر  TIJ به حرفه ای بودن و تجربه FAM International اعتماد کنید. جت پرینتر های جوهر افشان صنعتی ما قطعاً تمامی نیازهای شرکتهایی که به دنبال کیفیت و عملکرد هستند ، را برآورده می کند.

جت پرینتر های جوهر افشان صنعتی مجهز به فن آوری حرارتی Inkjet جت پرینتر راه حل های جامع برای مارک جوهر در یک خط تولید را نشان می دهد جت پرینتر های جوهر افشان حرارتی با وضوح بسیار عالی در طیف گسترده ای از سطوح از جمله پلاستیک ، فلز و شیشه های مختلف ، علامت گذاری را قادر می سازند. FAM International تکنولوژی چاپ جت پرینتر Tij را به بهترین وجه خود از جمله آخرین الزامات و استانداردهای جوهر افشان مطابق با نیاز مشتری توسعه داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا