...

اعطای عاملیت مجاز

شرکت صنعت آوران نوین با بیش از 18 سال سابقه  پیشرو در ارائه انواع جت پرینتر در کشور  نمایندگی رسمی جت پرینتر های REINER آلمان DOTJET تایوان SAUVEN انگلستان و  تولید کننده  جت پرینترهای BESTMARK در ایران,  به جهت ایجاد روابط مشترک و گسترش فعالیت در جهت تسهیل در امر خرید و خدمات پس از فروش نسل جدید جت پرینتر ها برای مشتریان و نهایتا کسب رضایت انان در سراسر کشور (اعطای عاملیت مجاز جت پرینتر)نمایندگی فعال می پذیرد.

شرکت افشان صنعت آوران نوین با توجه به سوابق خود و همچنین فعالیت های اقتصادی مختلف و ظرفیت های موجود اقدام به افتتاح شعبات مختلف فروش در سراسر کشور با برند سن مارکینگ نموده است این شرکت ها با شرایط و قیمت های مناسب بستر مناسبی را به جهت خرید برای مشتریان ایجاد مینماید زیرا کلیه محصولات متنوع با قیمت و کیفیت مناسب ارایه میگردد.

کسب و کار جت پرینتر و چاپگرهای صنعتی و دستی و تاریخ زنها جزو مشاغلی است که تمامی اصناف و شرکتها و ادرات به آن نیازمند هستند. این تجارت یک بازار بزرگ است و سود ناشی از آن دلیلی برای ورود شما به هنوان نمایندگی ما است. اما نباید فراموش کنید که رقابت در این تجارت نیز هست؛ بنابراین شما علاوه بر اینکه باید اصولی کسب و کار خود را جلو ببرید بلکه می‌بایست از همین ابتدا با داشتن نمایندگی از یک برند وارد این صنعت شوید.

محصولات ما شامل

 • جت پرینتر دستی
 • جت پرینتر صنعتی
 • انواع تاریخ زن
 • نوار نقاله و کارت کش
 • کارتریج و مواد مصرفی

ویژگی های اعطای عاملیت مجاز

 1. تحویل کالا بصورت امانی برای نمایندگی
 2. سرمایه گذاری با سرمایه کم و سود مناسب
 3. ریسک پایین در سرمایه گذاری
 4. راه اندازی کسب و کار در کمترین بازه زمانی
 5. بازگشت سریع سرمایه
 6. امکان اخذ نمایندگی با قیمت تولیدی
 7. اعطای عاملیت مجاز انحصاری
 8. فروش و تامین اعتباری کالا از سوی دفتر مرکزی

متقاضیان محترم  جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با بخش امور نمایندگی جهت اعطای عاملیت مجاز جت پرینتر شرکت صنعت آوران نوین تماس حاصل فرمایند.

021-66122750  /   021-66122560

دکمه بازگشت به بالا
تماس بگیرید