سن مارکینگ

محاسن دستگاه جت پرینتر DJ1

محاسن دستگاه جت پرینتر DJ1

یکی از محصولات جدیدی که شرکت افشان صنعت آوران نوین موفق به عرضه آن در سال 96 گردید دستگاه جت پرینتر یا کدزن یا تاریخ زن یا چاپگر صنعتی DJ1 با تکنولوژی HP میباشد. دستگاه جت پرینتر DJ1 (دی جی وان) بر مبنای تقاضای بازار و نیاز تولیدکنندگان محترم طراحی گردید. چرا که علاوه بر سرعت بسیار بالا دارای کیفیت جاپ بسیار خوبی می باشد.دستگاه جت پرینتر DJ1 به علت طراحی منحصر بفرد خود به هیچ عنوان نیازی به سرویس و بازدیدهای ماهیانه نداشته و استفاده کنندگان از این دستگاه بدون کوچکترین دغدغه ای قابلیت نصب این جت پرینتر بر روی تمامی خطوط تولیدی را دارند. دستگاه جت پرینتر DJ1 به علت عدم مکش هوا قابلیت نصب در محیط های غبار آلود و مرطوب را نیز دارد.

دستگاه جت پرینتر DJ1 با توجه به ابعاد خود قابلیت نصب بر روی حساس ترین و سخت ترین مکان های خطوط تولید را دارد. در حال حاضر به علت سرعت بالا و زمان خشک شدن سریع جوهر دستگاه های جت پرینتر DJ1 به راحتی در تمامی خطوط رول به رول و پیلوپک را دارند و در حال حاضر به سرعت جایگزین دستگاه های جت پرینتر CIJ گردیده اند.

در دستگاه های جت پرینتر یا تاریخ زن DJ1 به هیچ عنوان ریزش جوهر نداریم و طراحی کارتریج جوهر آن بصورتی است که تا آخرین قطره جوهر قابلیت استفاده را دارد. جوهر های دستگاه های جت پرینتر DJ1 بسیار متنوع می باشد و متناسب با شرایط محیطی و نوع کالایی که قرار است بر روی آن چاپ زده شود انتخاب می گردد و این امر باعث شده دستگاه DJ1 قابلیت نصب در هر خط تولیدی را داشته باشد. علاوه بر این جوهرهای دستگاه جت پرینتر DJ1 دارای تنوع رنگ بسیار می باشد و علاوه بر جوهر مشکی قابلیت استفاده از جوهر سفید، جوهر زرد، جوهر سبز، جوهر قرمز، جوهر آبی و… را نیز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *